עדיין לא הכרנו?
נעים מאוד!

שני צדקיאן, שני צדקיאן מעצבת פנים, להפוך דירה לבית, שני עושה שינוי, שינויי דיירים, תכנון דירת קבלן, עיצוב דירת קבלן, מעצבת פנים לדירת קבלן, ליווי לשינויי דיירים, ליווי דירת קבלן

שני צדקיאן

בת 39, אמא ל-3 מהממות, רז, ים וגל, נשואה למוטי, גרים בישוב הקהילתי ניל”י.
מעצבת פנים בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים B.Des המכללה למנהל. חיה ונושמת עיצוב מאז שאני זוכרת את עצמי.
כבר יותר מ-10 שנים מתכננת ומעצבת  מעל 550 דירות קבלן, מלווה פרויקטים בשינויי דיירים בשיתופי פעולה עם יזמים וקבלנים גדולים ברחבי הארץ.
בשבילי כל לקוח הוא עולם ומלואו, יחיד ומיוחד במינו וכך גם כל פרויקט שלי, מקבל את הייחודיות שלו.
לכל פרויקט אני מביאה יחד איתי את ארגז הכלים שלי, הגדוש במקצועיות, דיוק, סטייל, אסתטיקה ולא פחות חשוב – פונקציונאליות.
אני מברכת על הזכות לעבוד במה שאני אוהבת ומודה שזכיתי. ההשראה, התכנון והליווי ממלאים אותי והתוצאה הסופית היא כמו לידה, מרגשת אותי בכל פעם מחדש.
אני מאמינה כי שילוב הצרכים שלכם והניסיון שלי – יסלול תחילה את הדרך הבטוחה בשלווה ובהנאה, ובסופו של דבר נשיג את התוצאה המיוחלת והאמיתית של בניית הבית המושלם שלכם.
שני צדקיאן, שני צדקיאן מעצבת פנים, להפוך דירה לבית, שני עושה שינוי, שינויי דיירים, תכנון דירת קבלן, עיצוב דירת קבלן, מעצבת פנים לדירת קבלן, ליווי לשינויי דיירים, ליווי דירת קבלן

הסטודיו שלי

סטודיו שני עושה שינוי גאה להיות חבר באגודת מעצבי הפנים בישראל.
את הסטודיו שלי הקמתי מתוך הניסיון האישי שלי, מצד אחד כרוכשת דירת קבלן עם הצורך בליווי אישי ומצד שני כמתאמת שינויי דיירים שראתה כל כך הרבה לקוחות מבולבלים, חסרי אונים אל מול חברות הבניה.
תהליך שינויי דיירים הוא תהליך שיכול להיות קצר או ארוך (תלוי במועד רכישת הדירה) והוא כולל ביצוע של משימות רבות מול ספקים, יועצים, קבלני משנה ואנשי שטח, בטווח זמן קצר יחסית.
על מנת לעמוד בלוחות הזמנים של הקבלן, להימנע מטעויות נפוצות ומתחושת פספוס בתכנון – נדרש ליווי מלא מבעל/ת מקצוע עם ניסיון רב בתחום. הליווי מתחיל מרגע חתימת החוזה, אפיון הצרכים, דרך תכנון הדירה, בחירת חומרי הגמר, סיורים בשטח תוך כדי הבניה ועד לקבלת המפתח.
בין לקוחותיי, ניתן לראות לקוחות פרטיים ועסקיים, משקיעים, קבלנים ויזמים.
אני מקפידה על תהליכי עבודה שקופים וברורים, עמידה בלוחות זמנים ותקציבים, על מקצועיות אני לא מתפשרת, שומרת על סטנדרטים גבוהים ויורדת לפרטים הכי קטנים, ככל הנדרש. כמובן שהכל לטעמם ולשביעות רצונם של לקוחותיי.